مزایای فنس چمنی چیست؟

مزایای فنس چمنی چیست؟

مزایای استفاده از فنس چمنی

فهرست محتوا

مزایای استفاده از فنس چمنی

مزایای فنس چمنی چیست ؟ چند گزینه می‌توان در مورد حصار چمنی در نظر گرفت. اول از همه، اگر نرده‌هایی دارید که قبلاً در باغچه خود تعبیه کرده‌اید، می‌توانید با پوشاندن این حصارها با فنس چمنی، نمایی زیبا به دست آورید. فنس‏های چمن مصنوعی مزایای بسیاری دارند. مهم‌ترین آن‌ها جلوگیری از نمای نا مناسب دیوار حصار است. از نظر بصری، چنین حصارهایی با چمن مصنوعی نیز اهمیت زیادی برای امنیت فضای شما دارند. با فنس چمنی نه تنها از حریم خصوصی خانه خود محافظت خواهید کرد، بلکه فضای زندگی امن‌تری نیز برای خود ساخته‌اید. پرچین‌های معمولی پر از شکاف هستند، مردم می‌توانند آنچه در داخل محوطه شما است را ببینند؛ و سارقان با دانستن این فرصت راحت‌تر می‌توانند وارد خانه شوند.

در عین حال می‌توان از فنس چمنی مصنوعی برای پوشاندن بسیاری از مکان‌های دیگر استفاده کرد. در صورت تمایل می‌توانید فضای مستقل و جداگانه خود را با حصارهای چمن مصنوعی در باغ خود ایجاد کنید. پوشاندن دیوارهای بد و فرسوده با حصارهای چمن مصنوعی امکان‌پذیر است. اگر پارک‌ها و مدارس توسط سیم‌های چمن مصنوعی احاطه شده باشند، از ایمنی بیشتری برخوردار می‌شوند و بسیار زیبا به نظر می‌رسند. فرزندان شما در یک محیط امن‌تر آموزش می‌بینند. بزرگ‌ترین مزیت نرده‌های چمن مصنوعی عمر طولانی و مقاومت در برابر اشعه ماورا بنفش است. آن‌ها تحت تأثیر برف، باران و تگرگ آسیب نمی‏بینند و همیشه ظاهر خود را حفظ می‌کنند.

از دور، فنس چمنی مصنوعی به شما احساس چمن واقعی را می‌دهند و شما از دیدن احساس خوبی پیدا می‌کنید. باغ شما با فنس‏های چمن مصنوعی محافظت می‏شوند و شما می‏توانید نواع گل‌ و گیاه را درون آن بکارید. چنین محیطی بسیار زیباست و بیشتر افراد تمایل دارند در محیطی سر سبز زندگی کنند.
اگر می‌خواهید مدت طولانی از این محصول بهره‌مند شوید، باید محصول مناسبی را انتخاب کنید. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که در مورد منابع و تولیدات شرکت تحقیق کنید و سپس محصول را تحویل بگیرید.

مزایای استفاده از فنس چمنی

بنابراین فنس چمنی مصنوعی به نام‏ دیوار پوش چمنی مصنوعی شناخته شده است دارای مزایای فراوانی است:
– مناسب برای استفاده در محیط داخلی و فضای باز
– نصب آسان
– می‌تواند در تمام شرایط آب و هوایی استفاده شود
– با دوام است، یعنی بیش از 5 سال زمان سرویس دارد.
– نگران حشره‌ها نباشید. فنس چمنی هیچ حشره‌ای را جذب نمی‌کند
– این یک محصول قابل شستشو است و در صورت آلودگی و گرد و غبار قابل شستشو است.

مزایای فنس چمنی

این مطلب را هم ببینید : چمن مصنوعی حیاط

تمام محصولات چمن مصنوعی روی حصار از الیافی ساخته شده‌اند که باعث می‌شود آن‌ها واقعی به نظر برسند. با اضافه کردن جزئیات محصولات، اکنون تمایز بین فنس چمنی مصنوعی و طبیعی بسیار دشوار است.

 اگر دیوارهایی با ظاهر نا مناسب دارید، این یک روش عالی برای پوشاندن آن و تبدیل شدن به یک منظره طبیعی، فنس چمنی است.

 فنس چمنی و زیبایی در طراحی باغ

 وقتی می‌خواهیم معنای باغ را توضیح دهیم؛ نامی است که به منطقه خاصی برای کاشت گل، سبزیجات، میوه‌ها و درختان گفته می‏شود. این باغ‌ها برای اهداف مختلف ایجاد شده‌اند. برخی از افراد باغبانی را به عنوان یک سرگرمی می‌دانند، در حالی که برخی دیگر برای اهداف اقتصادی و برای کاشت سبزیجات و میوه جات استفاده می‏کنند. مردم ساکن در شهر آرزو دارند که حداقل یک باغ کوچک داشته باشند؛ زیرا آن‌ها می‌خواهند از توده‌های بتونی که در شهر می‌بینند فرار کنند.

 شرایط خاصی باید برای باغ شما وجود دارد تا ظاهری متفاوت و دلپذیر داشته باشد. آن‏ها شامل:

 نسبت: گیاهان باید متناسب با یکدیگر و باغ باشند. منطقه‌ای که از گیاهان در آن استفاده خواهید کرد در این مرحله بسیار مهم است. اندازه مزرعه می‌تواند گیاهانی را که استفاده می‌کنید تغییر دهد. استفاده از گیاهان کوچک در یک باغ بسیار بزرگ و استفاده از درختان غول پیکر در یک باغ کوچک جلوه خوبی ندارد؛ بنابراین گیاهان و درختان باید متناسب باشند.

مزایای فنس چمنی

تقارن: تقارن عنصری است که به شما در باغ آرامش می‌دهد. درختان و گل‌های یکنواخت کاشته شده برای آرامش خاطر شما کافی خواهد بود.
بصری: چیدمان باغ باید متناسب با خانه انجام شود. شما می‌توانید با ایجاد یک باغ سازگار با طراحی خانه خود یکپارچگی ایجاد کنید. اگر باغ شما در زمین شما نامتقارن به نظر می‌رسد، باید از نظر بصری اصلاح شود.
یکی از راهکارها برای زیبایی باغ منزل شما فنس چمنی است. فنس چمنی مصنوعی محصولی است که باغ شما را بسیار زیبا می‌کند.

در واقع، فنس چمنی ترکیبی از شبکه مشبک و سیم چمن مصنوعی است. به طور معمول این بافت یک سیستم حصار امنیتی است؛ اما ترکیب حصار با چمن مصنوعی سبز، یک محصول عالی هم برای امنیت و هم برای منظره سازی است. به منظور تولید محصول، نوعی مش سیم با چمن مصنوعی بسیار محکم پوشانده شده است که روزنه‏ای برای دیدن اطراف باقی نمی‌گذارد.

آن‌ها معمولاً در املاک خصوصی مانند ویلا، استخرهای شنا یا حتی در مجتمع‌های ساختمانی استفاده می‌شوند؛ زیرا روزنه‌ای برای مشاهده افراد بیرون از محوطه شما ندارند.
از طرف دیگر به دلیل رنگ سبز نمای طبیعی ایجاد می‌کند. همچنین دیوار سبز یک فضای عالی با درختان، چمن‌ها، بوته‌ها و سایر عناصر طبیعی ایجاد خواهد کرد. سبز، رنگ طبیعت است و به ساکنان آرامش می‌بخشد.

راهنمای خرید فنس چمنی

مزایای فنس چمنی

کجا می‌توان از فنس چمنی استفاده کرد؟

از آنجا که فنس چمنی مصنوعی بسیار کاربردی است، تقریباً در همه جا می‌توان از آن استفاده کرد. هر جا که دیواری باشد می‌توانید با استفاده از فنس چمنی منظره‌ای فوق‌العاده ایجاد کنید.
مکان‌های کلی که ما از این حصارهای مصنوعی استفاده می‌کنیم:

• حیاط پشتی خانه‌ها
• پارک‌ها و زمین‌های بازی
• ویلا و مجتمع‌های مسکونی
• املاک خصوصی
• مناطق صنعتی
• در اطراف مجموعه‌های ورزشی
• مدارس
• در اطراف استخرهای شنا

و هر مکان دیگری که می‌خواهید حریم خصوصی و محوطه‌سازی داشته باشید. بنابراین، در ادامه ویژگی‌های فنس چمنی را معرفی خواهیم کرد:

ویژگی های فنس چمنی

در اینجا مهمترین مزایای فنس چمنی را برایم شما می نویسیم

o منظره : حصار چمن مصنوعی منظره‌ای از طبیعت دارد.

o ماندگاری : مواد چمن مصنوعی در برابر انواع شرایط آب و هوایی باران، برف، باد و هوای گرم بسیار بادوام است.

o مقاومت : همان‌طور که قبلاً می‌دانید چمن مصنوعی در برابر اشعه ماورا بنفش و نور خورشید بسیار بادوام است، سال‌ها سبز می‌ماند؛ بنابراین، مناظر شما تقریباً برای همیشه سبز خواهد بود.

o نگهداری : آن‏ها تقریباً نیاز به تعمیر و نگهداری بسیار کم است یا اصلاً وجود ندارد. برخلاف چمن طبیعی، شما مجبور نیستید مرتباً چمن‌های مصنوعی را نگهداری کنید، آبیاری کنید یا کود دهید. به راحتی می‌توانید آن را با آب تمیز کنید.

o کاربردی : جمع آوری و برچیدن پانل‌های فنس چمنی مصنوعی بسیار آسان است.

o زیبایی شناسی : آن‌ها از نظر زیبایی شناسی بسیار عالی هستند که می‌توانید منظره‌ای فانتزی ایجاد کنید.

o حریم خصوصی : می‌توانید حریم خصوصی ملک خصوصی خود را با فنس چمنی تأمین کنید.

o ایمنی : از آنجا که می‌توانید عبور غیرمجاز را مسدود کنید، فنس چمنی بسیار کارآمد است.

 

برای دیدن قیمت و خرید فنس چمنی اینجا کلیک کنید

 

ارتفاع رول های فنس چمنی چقدر است؟

در حال حاضر فنس چمنی در ارتفاع یک ، یک و نیم و دو متر موجود است.

فنس چمشه 4 و 5 چه فرقی دارند؟

لوزی های تشکیل دهنده فنس چشمه 4 ابعاد 4*4 سانت هست و فنس چشمه 5 ابعاد 5*5 سانت هست. بنابراین تراکم فنس چشمه 4 بیشتر است.

آیا فنس چمنی چشمه 5 دید دارد؟

اگر کسی نزدیک فنس چمنی چشمه 5 باشد میتواند آنطرف فنس را ببیند ولی اگر مثلا در فاصله 5 -6 متر و بیشتر باشد دید ندارد. اگر هدف پوشش کامل هست میتوانید از فنس چشمه 4 استفاده کنید.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مزایای استفاده از فنس چمنی

آخرین مقالات سایت