تاب ریلکسی

گروه تولیدی راه سبز کلبه ها جهت سهولت در خرید مشتریان محترم خود زمینه خرید آنلاین را برای آنان فراهم نموده است. شما عزیزان می توانید به راحتی خرید خود را از طریق سایت انجام داده و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر از تاب ریلکسی با کارشناسان مجرب مجموعه تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

تاب ریلکسی
تاب ریلکسی

چرا باغ کالا

در باغ کالا کلیه محصول ها قابل مقایسه هستند و مشخصه آنها به صورت کامل آورده شده است، که باعث می شود شما انتخاب دقیق تری را نسبت به نیاز خود داشته باشید.

تاب ریلکسی که با عنوان “تاب تک نفره”، “تاب راحتی”، “صندلی آویز” و یا “صندلی معلق” هم گفته می شود جایگاه خاص خود را در چیدمان وسایل منازل دارد، یک محصول باحال و زیبا که هم به زیبایی دکوراسیون خانه شما اضافه می کند و هم در آرامش بخشی به شما کارایی دارد.
کافیست تصور کنید در تاب ریلکسی نشسته اید و حرکت نرم و ننو وار آن شما را غرق در آرامش و لذت می کند. این تصور را میتوانید با نشستن در تاب و بستن چشم ها تجربه کنید
زندگی پر از استرس امروز همه ما را کلافه کرده همه دنبال راهی هستیم تا خستگی فکری و جسمی خود را کم کنیم کافی ست یک تاب ریلکسی بخرید و آرامش و ریلکسی را به خودتان هدیه دهید در پایان یک روز کاری سخت در آن آرام بگیرید!

کیفیت تاب راحتی

خرید تاب ریلکسی با کیفیت باعث میشود یک عمر آنرا داشته باشید و از آن استفاده کنید و لذت ببرید بنابراین مهم است به کیفیت ساخت اهمیت بدهید . تاب های ریلکسی از یک پایه مقاوم ساخته شده که با یک قلاب ئ اتصالات مربوطه یک سبد حصیری شکل را معلق نگه میدارد. جنس و کیفیت متریال به کار رفته در ساخت پایه نگهداره در تحمل وزن و دوام تاب آویز حرف نخست را می زند.
هر چقدر متریال به کار رفته در ساخت سازه ، سبک وزن تر باشد و کیفیت مرغوب تری داشته باشد، دوام و استحکام بیشتری را خواهد داشت و جابجایی آن نیز راحت تر خواهد بود.
حفظ تعادل و ایستایی تاب نیز خیلی مهم است، قلابی که سبد حصیری شکل تاب را مهار می کند باید از کیفیت عالی برخوردار باشد تا مشکلی در استفاده های طولانی مدت ، برای تاب پیش نیاید.

تنوع مدل تاب راحتی

تاب های ریلکسی در مدل های بسیار متنوعی تولید میشوند که میتوانید در سایت مدل های مختلف را ببینید و با توجه به سلیقه خود مدل مورد نظر را انتخاب کنید. بطور کلی سبد های تاب ریلکسی در دو نوع تولید می شوند یک نوع از جنس پلی اتیلن ساخته میشود و نوع دیگر از جنس کنف (ثرمه) می باشد. از نظر ظاهری در شکل های گلابی شکل ، توپی و … می باشند. همچنین از نظر رنگ نیز میتوانید تاب هایی با رنگ های مختلف را ببینید.

سن در استفاده از تاب ریلکسی

همه می توانند از تاب ریلکسی استفاده کنند و از تاب خوردن لذت ببرند! از بچه ها گرفته تا افراد بزرگسال قطعا تاب خوردن سن و سال نمی شناسد و برای همه جذاب است. البته میتوانید برای کودکان از تاب های مخصوص کودک سفارش بدهید که کوچکتر هستند و استفاده از آنها برای کودکان راحت تر است .

تحمل وزن صندلی آویز

در هنگام خرید تاب ریلکسی به میزان وزنی که تاب میتواند تحمل کند توجه داشته باشید . تاب ریلکسی خوبی بابی است که بتواند وزن های بالا را تحمل کند و در زمان استفاده در برابر تاب خوردن مقاوم باشد و بدنه آن دچار آسیب شکستگی و تاب خوردگی نشود. همچنین باید اتصالات آن و زنجیر یا قلابی که سبد را نگه میدارد محکم باشد و تحمل وزن افراد مختلف را داشته باشد.

تاب راحتی برای باغ یا خانه

شما میتوانید در باغ ، ویلا ، روف گاردن ، در کنار استخر و حتی داخل منزل در یک آپارتمان نیز از تاب ریلکسی استفاده کنید و لذت ببرید. طرح های بسیار متنوع تاب ها باعث شده آنها را در هر فضایی و با هر دکوراسیونی بتوانید هماهنگ کنید.

تاب ریلکسی

تاب ریلکسی ارزان

هرگز به خرید تاب ریلکسی ارزان فکر نکنید! قرار است در این محصول احساس آرامش کنید ! قمیت تاب ریلکسی با توجه به مواد و متریال سازنده قطعات آن تعیین میشود . هر چقدر این قطعا استحکام بیشتری داشته باشند و کیفیت بهتری داشته باشند به همان نسبت قیمت محصول نهایی افرایش پیدا می کند. قطعا مسلما که از نظر مقاومت و جنس ضعیف تر باشد قیمت ارزان تری به نسبت محصول قوی تر دارد.
شکل بافت سبد تاب نیر بر قیمت تاثیر دارد طرح های ساده تر ارزان تر هستند و طرح های پیحیده تر و طرح های عنکبوتی و بافت های ریز قیمت بیشتری دارند.

قیمت تاب ریلکسی

قیمت تاب ریلکسی بر اساس جنس سبد و نوع تاب که آویزی باشد یا پایه و جنس پایه و نوع رنگ کاری پایه متغیر است.قیمت تاب ریلکسی کنفی معمولا ارزان تر از نوع پلی اتیلنی آن است.

سبد تاب ریلکسی معمولا کنفی یا پلی ایتلن می باشد نوع کنفی برای فضا های سر پوشیده مناسب است که دور از آب و باران و رطوبت هوا باشد. نوع پلی اتیلنی را هم می شود در فضای سرپوشیده استفاده کرد و هم در فضای باز چرا که پلی اتیلن در برابر باران و هوای شرجی و آفتاب مقاوم است .

جنس پایه ، نوع و ضخامت فلز استفاده شده به عنوان پایه تاب و نوع رنگ استفاده شده نیز بر روی قیمت تاثیر می گذارد.

خرید تاب راحتی

ما در مجموعه باغ کالا انواع تاب ریلکسی کنفی و پلی اتیلنی مناسب فضای سرپوشیده یا فضای آزاد همچنین تاب های یک نفره و دو نفره با کیفیت عالی و قیمت بسیار مناسب برای استفاده شما عزیزان فراهم کرده ایم که میتوانید به راحتی تاب مورد نظر خود را سفارش بدهید و استفاده کنید و لذت ببرید.