میز فضای باز آلومینیومی

گروه تولیدی راه سبز کلبه ها جهت سهولت در خرید مشتریان محترم خود زمینه خرید آنلاین را برای آنان فراهم نموده است. شما عزیزان می توانید به راحتی خرید خود را از طریق سایت انجام داده و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر از میز فضای باز آلومینیومی با کارشناسان مجرب مجموعه تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

میز فضای باز آلومینیومی
میز فضای باز آلومینیومی
ست مبلمان آلومینیومی

محصولاتی با کیفیت بالا هم از نظر آلیاژ آلومینیوم مورد استفاده و هم کیفیت قالبی که در ریخته گری استفاده شده و هم در بخش رنگ آمیزی.

میز فضای باز آلومینیومی
صندلی فضای باز آلومینیومی

صندلی فضای باز آلومینیومی یا به اختصار صندلی آلومینیومی یکی از بهترین گزینه ها برای فضای باز است.

میز فضای باز آلومینیومی

چرا باغ کالا

در باغ کالا کلیه محصول ها قابل مقایسه هستند و مشخصه آنها به صورت کامل آورده شده است، که باعث می شود شما انتخاب دقیق تری را نسبت به نیاز خود داشته باشید.

میز فضای باز آلومینیومی

میز آلومینیومی یکی از محصولات پرفروش باغ کالا ست این میزها به شکل دایره و بیضی در ابعاد و طرح های مختلف تولید و عرضه می شود. شما میتوانید به تناسب محل استفاده و تعداد صندلی هایی که میخواهید دور میز بگذارید میز مورد نظر خود را سفارش بدهید و برای صندلی ضمن اینکه میتوانید از مجموعه صندلی فضای باز آلومینیومی صندلی انتخاب کنید و سفارش بدهید از صندلی های فلزی و صندلی حصیری ما نیز میتوانید سفارش بدهید.

استفاده از آلومینیوم در تولید این میز ها باعث شده وزن زیادی نداشته باشند و به راحتی بتوانید آنها را جابجا کنید. همچنین چنانکه می دانید آلومینیوم دارای خاصیت ضد زنگ بود و در برابر آب و رطوبت مقاوم است.

با این وجود برای ایجاد جلوه و زیبایی بیشتر ما میز ها را با سیستم الکترواستاتیک و با استفاده از رنگ پودر نو (غیربازیافتی) رنگ آمیزی می کنیم و در وصتر تمایل بر روی آن پتینه کاری نیز انجام می دهیم.

به جهت بالا رفتن کیفیت رنگ و دوام محصولات همه محصولات فلزی قبل از رنگ شدن با روش سندبلاست از آلودگی ها و چربی ها پاکسازی می شوند.

به همین دلیل ممکن است قیمت محصولات کمی افزایش پیدا کند اما در عوض خیال ما به عنوان فروشنده و شما به عنوان خریدار راحت است که محصولی با کیفیت و دوام بالا خواهید داشت.

میز فضای باز آلومینیومی باغ کالا بسیار با کیفیت می باشد و به همین دلیل و با اطمینان محصولاتمان را تضمین کیفیت رنگ و جنس تقدیمتان می کنیم.

این مدل میزها در ابعاد کوچک برای صرف چای و قهوه مناسب است و ابعاد بزرگ برای پذیرایی و میل نمودن خوراک می باشد و البته برای صرف چای و قهوه نیز مناسب است.

مدت زمان ارسال میز آلومینیوم

توضیح دیگر اینکه مبلمان فضای باز آلومینیومی به دلیل خاصیت فلز آلومینیوم دارای مقاوم در برابر زنگ زدگی است.

از این رو به دلیل زیبایی و همچنین مقاومت بیشتر، باغ کالا از رنگ های پودری (الکترواستاتیک) برای رنگ آمیزی تمام محصول های خود استفاده می نمایید.

هدف ما رضایت مشتری ها می باشد.

همکاران عزیز و فروشندگان محترم برای تهیه محصولات به صورت عمده، چه به صورت خام و یا رنگ شده، می توانند با مدیر فروش در تماس باشند.

افتخار داريم که ميتوانيم کالاي ايراني با کيفيت بالا، به هموطنان گرامي خود تحويل دهيم.

مزایای میز آلومینیوم

این مدل میز از فلز آلومینیوم ساخته می شود و طی فرآیند ذوب و ریختگری آلومینیوم ساخته می شود.

پس از در کارگاه رنگ کاری، با رنگ پودری نو به روش الکترواستاتیک کوره ایی رنگ آمیزی می گردد.

از مزایای میز تولیدی ما می توان به این اشاره نمود که کل صفحه بالا و پایین همچنین پایه ها به صورت کامل از آلومینیوم ساخته می شود.

دیده شده که برخی از تولید کننده های عزیز برای سود بیشتر و راحتی تولید پایه های میز را از قوطی آهن می سازند. خوب در واقع میز آلومینیومی به دلیل زنگ نزدن معروف است، اما همکاران با استفاده از آهن کل خاصیت این مدل میز را زیر سوال می برند.

نکته مهم اینجاست که مشتری عزیز ما با هوش خود باید تفاوت در کیفیت را درک نماید.قیمت هر کیلو آلومینیوم تقریبا 3 برابر آهن است !