تخت استخر

گروه تولیدی راه سبز کلبه ها جهت سهولت در خرید مشتریان محترم خود زمینه خرید آنلاین را برای آنان فراهم نموده است. شما عزیزان می توانید به راحتی خرید خود را از طریق سایت انجام داده و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر از تخت استخر با کارشناسان مجرب مجموعه تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

تخت استخر
تخت استخر

چرا باغ کالا

در باغ کالا کلیه محصول ها قابل مقایسه هستند و مشخصه آنها به صورت کامل آورده شده است، که باعث می شود شما انتخاب دقیق تری را نسبت به نیاز خود داشته باشید.

تخت استخری یا تخت کنار استخر یکی دیگر از محصولات باغ کالا است. تصور کنید بعد از یک شنا و آبتنی لذت بخش از استخر بیرون بیایید و روی یک تخت زیبا و راحت دراز بکشید و اجازه دهید آفتاب پوستتان را نوازش کند.

خنکای آب استخر با تابش آفتاب کم کم گرم و مطبوع می شود. می شود بارها به داخل استخر پرید و مجدد بر روی تخت دراز کشید و لذت برد.

تخت استخری

تخت کنار استخر لذت از محیط باغ و آفتاب در کنار استخر را برای شما فراهم می کند . ما پر فروش ترین مدل های تخت کنار استخر را به شما ارائه میدهیم . پایه هاو اسکلت تخت از آلیاژ آلومینیوم کاملا مقاوم بوده و تحمل وزن های بالا را دارد.

تخت کنار استخر

تخت های استخری باغ کالا دارا اسکلت آلومینیومی می باشد و حصیر های بافته شده در سطح استخر دارای گرید بهداشتی می باشد یعنی ضد قارچ و باکتری ، غیرسمی و دوست دار محیط زیست است .

مکانیزم مقاوم در برابر قارچ و عوامل باکتری زا نکته بسیار ضروری در خرید این محصول می باشد، چرا که تخت استخر را معمولا برای استراحت پس از شنا استفاده می کنید و با سطح پوست بدن در ارتباط است و معمولا دارای مرطوب و خیسی می باشد.

در محیط های مرطوب امکان رشد و فعالیت باکتری ها بیشتر است، بنابراین باید محصولی خریداری نمایید که دارای مکانیزمی ضد قارچ و باکتری باشد.

همچنین این حصیرها مقاوم در برابر اشعه آفتاب و حتی ضد شعله هستند.

تخت استخری حصیری
تخت استخری حصیری

کاربرد تخت استخر در باشگاه های پیشرفته

یکی از کاربردهای تخت استخر ، استفاده در باشگاه های ورزشی مجهز به استخر می باشد. افراد و ورزشکاران میتوانند بعد از شنا در استخر بر روی این تخت های استخری دراز بکشند و از آرامش خود لذت ببرند. قطعا این موضوع باعث رضایت بیشتر مشتریان شما خواهد شد.

بنابراین سالن های دارای استخر، می توانند از تخت استخر استفاده کنند. بهره گرفتن از اینگونه محصولات، باعث جلب رضایت مشتری و رضایت بیشتر مشتری باعث بازگشت دوباره مشتری به مجموعه شما خواهد شد. در نهایت موجب رونق کار شما خواهد شد.

کاربرد تخت استخر در دکوراسیون

استفاده از تخت در کنار استخر یا در فضای باز باغ و ویلا ، حس خوشی را در افراد بوجود می آورد حتی اگر استخر ندارید میتوانید در چیدمان باغ یا ویلای خود از تخت استخری استفاده کنید و هر زمان نیاز بود بر روی آن دراز بکشید یا بنشینید و با عزیزانتان گپ بزنید. استفاده از تخت در دکوراسیون باغ یا ویلا باعث زیباتر شدن آن می شود.

برخی از مدل های تخت کنار استخر، دارای سایبان و کوسن هست و برخی دیگر توانایی تغییر حالت دارند که برای دراز کشیدن یا لم دادن می توانید از آنها استفاده کنید.

تخت کنار استخری

این تخت ها به سادگی شسته می شوند . وزنشان به گونه ای است که به راحتی جابه جا می شود و لازم نیست نگران رنگ رفتگی آن در اثر تابش آفتاب باشید.