چمن مصنوعی

گروه تولیدی راه سبز کلبه ها جهت سهولت در خرید مشتریان محترم خود زمینه خرید آنلاین را برای آنان فراهم نموده است. شما عزیزان می توانید به راحتی خرید خود را از طریق سایت انجام داده و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر از چمن مصنوعی با کارشناسان مجرب مجموعه تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

چمن مصنوعی
ایده هایی برای چمن مصنوعی در تراس

چرا باغ کالا

در باغ کالا کلیه محصول ها قابل مقایسه هستند و مشخصه آنها به صورت کامل آورده شده است، که باعث می شود شما انتخاب دقیق تری را نسبت به نیاز خود داشته باشید.

چمن مصنوعی یک کالای لوکس است که زیبایی ویلا یا حیاط شما را دو چندان می کند. این چمن در دو مدل بهاره و پاییزه هستند که باعث می شود حس خوب و دوست داشتنی طبیعت را به محیط خود اضافه کنید.

کیفیت چمن های باغ کالا کیفیت و تراکم بالایی دارد و به همین جهت مناسب استفاده در حیاط مدارس و مهدکودک ، زمین‌های چند منظوره ورزشی ، زمین فوتبال زمین تنیس، باغ ویلا و … می باشد.

چمن مصنوعی بهاره

این چمن با الیافی در دو رنگ سبز کم رنگ و پر رنگ تولید می شود و استفاده از آن باعث میشود حس طبیعت بهاری را داشته باشید.
چمن بهاره با ارتفاع 11 ، 25 و 35 میلی متر تولید میشود و با توجه شرایط محیطی که میخواهید آنرا نصب کنید میتوانید ارتفاع مناسب کار خود را انتخاب کنید.

چمن مصنوعی پاییزه

در چمن پاییزه از الیاف های با رنگ های سبز پر رنگ سبز کم رنگ و زرد استفاده می شود و تداعی گر چمن در فصل پاییز است.
چمن پاییزه در ارتفاع 25 و 35 میلیمتر موجود است.

مزایای چمن باغ کالا

تراکم بالای الیاف، بکینگ و یا لایه زیرین با کیفیت، الیاف سی شکل،مقاومت بالا،مناسب برای مکان‌هایی با تردد بالا،چمن سه بافت و دو بافت عالی، گارانتی 36 ماهه

این محصول ساخت کجاست؟

این محصول ساخت کشور هلند و بسیار با کیفیت می باشد ودر آب و هوای مختلف بسیار با دوام است و کیفیت و زیبایی خود را به خوبی حفظ می کند.