پایه سایبان

گروه تولیدی راه سبز کلبه ها جهت سهولت در خرید مشتریان محترم خود زمینه خرید آنلاین را برای آنان فراهم نموده است. شما عزیزان می توانید به راحتی خرید خود را از طریق سایت انجام داده و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر از پایه سایبان با کارشناسان مجرب مجموعه تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

پایه سایبان
پایه سایبان

چرا باغ کالا

در باغ کالا کلیه محصول ها قابل مقایسه هستند و مشخصه آنها به صورت کامل آورده شده است، که باعث می شود شما انتخاب دقیق تری را نسبت به نیاز خود داشته باشید.

پایه سایبان، پایه چتر

پایه سایبان ، پایه چتر در واقع نگهدارنده چتر می باشد. پایه های چتر در انواع مختلفی تولید می گردد. هر کدام از آنها وزن مخصوص خود را دارد. این محصول در نگهداری سایبان در برابر باد بسیار مهم هستند اما فراموش نکنید بهتر است که  سایبان در زمان وزش باد بسته باشد.

انواع پایه سایبان

پایه چدنی، پایه آهنی، پایه های بتنی، پایه های پلاستیکی که با آب پر می شوند و غیره.

هر کدام از این پایه چتر ها مزایا و معایب خود را دارند اما فراموش نکنید هرچه وزن پایه چتر بیشتر باشد، استحکام چتر شما بیشتر خواهد بود. از لحاظ ظاهر هم می توانند مربع، مستطیل ، دایره و اشکال خاص باشند سایبان های خارجی معمولاً پایه هایی به شکل بعلاوه داند که میتوان آنها را به زمین پیچ (رول بولت) نمود یا اینکه به روی آن چهار عدد مزائیک و یا سنگ سنگین قرار داد. سایبانهای خارجی معمولاً پایه ندارند و باید برای آنها به صورت جداگانه تهیه نمود.

لوله های متصل معمولاً آهنی و با ضخامت زیاد ساخته می شود تا در فشار وارده در وزش باد مقاوم باشند. وابسته به نوع پایه روی لوله آنها از انواع ثابت کننده بدنه اصلی سایبان استفاده می شود. گاهی یک پیم و گاهی نوعی پیچ که سری باکالیت دارد و به راحتی باز و بسته می شود. رنگ پایه در بعضی مدل ها قابل سفارش است معمولاً بهترین نوع پایه ها، نوع چدنی آن می باشد چون هم سنگین است و هم ظاهری زیبا دارد. باغ کالا همواره می کوشد تا بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاورد.