سایبان پایه کنار

گروه تولیدی راه سبز کلبه ها جهت سهولت در خرید مشتریان محترم خود زمینه خرید آنلاین را برای آنان فراهم نموده است. شما عزیزان می توانید به راحتی خرید خود را از طریق سایت انجام داده و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر از سایبان پایه کنار با کارشناسان مجرب مجموعه تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

سایبان پایه کنار
parasol-05

چرا باغ کالا

در باغ کالا کلیه محصول ها قابل مقایسه هستند و مشخصه آنها به صورت کامل آورده شده است، که باعث می شود شما انتخاب دقیق تری را نسبت به نیاز خود داشته باشید.

سایبان یا سایه بان به طور معمول یک سازه پارچه ای هست که مثل چتر قابلیت باز و بسته شدن دارد و در زمان باز بودن سایه ایجاد می کند تا از تابش آقتاب در امان باشیم یا زمان بارندگی در زیر آن پناه بگیریم. استفاده از سایبان همچنین می تواند باعث زیبایی محل مورد استفاده شود.

سایبان پایه کنار یا چتر ویلایی باغی یک کالای مناسب برای دوری از آفتاب یا باران است این محصول مناسب تمام فضاهای سرباز هست مثلا در حیاط ویلا ، باغ ، بالکن و پشت بام و … می باشد مواد و متریال استفاده شده در سایه بان پایه کنار باغ کالا مواد و متریال درجه یک می باشد در هر کجا باشید میتوانید این محصول را سفارش بدهید این چترها قابل ارسال به سراسر کشور بوده و قطعات ارسال به راحتی مونتاژ می شود.

پارچه استفاده شده در سایه بان پایه کنار ضد آب بوده و در برابر باران کاملا مقاوم می باشد .جنس میله و پایه چترهای ویلایی باغ کالا تیتانیوم می باشد که در برابر رطوبت و هوای شرجی زنگ نمی زند و خراب نمی شود.

با خرید این محصول می توانید به راحتی در هوای آزاد لم بدهید و نگران تابش آفتاب و گرمای آن نباشید همچنین با توجه زیبایی و رنگ بندی این محصول خرید سایبان پایه کنار و استفاده از آن میتواند به زیبایی فضای مورد نظر شما هم اضافه کند.

کاربرد سایبان

چتر و سایبان ها انواع مختلفی دارند که هر کدام کاربرد خاص خود را دارد مثلا در سردر مغازه ها یا داخل باغ رستوران‌ها، کافه‌ها، حیاط ویلا، پارکینگ‌ها، کنار استخرها و مکان‌های ورزشی استفاده می شود. کاربرد اصلی سایه بان ها جلگیری از تابش نور خورشید و ریزش باران و برف در محل مورد استفاده است.

مزایای سایبان ها

  • جلوگیری از آفتاب و باران و برف
  • زیبا سازی محیط
  • سبک وزن است
  • تنظیم شیب چتر تا ۴۵ درجه
  • میله ضد زنگ از جنس تیتانیوم
  • پارچه ضد آب
  • محافظت از ماشین در برابر آفتاب سوختگی و بارش تگرگ و …