سایبان پایه وسط

گروه تولیدی راه سبز کلبه ها جهت سهولت در خرید مشتریان محترم خود زمینه خرید آنلاین را برای آنان فراهم نموده است. شما عزیزان می توانید به راحتی خرید خود را از طریق سایت انجام داده و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر از سایبان پایه وسط با کارشناسان مجرب مجموعه تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

سایبان پایه وسط
parasol-12

چرا باغ کالا

در باغ کالا کلیه محصول ها قابل مقایسه هستند و مشخصه آنها به صورت کامل آورده شده است، که باعث می شود شما انتخاب دقیق تری را نسبت به نیاز خود داشته باشید.

سایبان پایه وسط یکی از اقلام ضروری حیاط یا بالکن هر ویلایی است. چتر و سایبان پایه وسط هم به حیاط شما زیبایی میدهد و هم میتوانید در سایه آن لم بدهید و به آرامش برسید.
همچنان که از اسمش پیداست سایبان پایه وسط دارای یک پایه در وسط چتر می باشد و این پایه توسط یک پایه چدنی سنگین روی زمین قرار میگیرد یا میتوانید در وسط میز آنرا فیکس کنید.
میزهایی که برای این کار استفاده میشود در وسط یک سوراخ دارند که پایه چتر از آن عبور می کند.
سایبان پایه وسط مناسب حیاط و بالکن ویلا هست همچنین در روف گاردن و کافی شاپ ها و باع رستوران ها استفاده میشود و صد البته در کنار ساحل و بخصوص رستوران ها پلاژهای کنار دریا میتوانند از این محصول استفاده کنند.
پارچه بکار رفته در قسمت چتر این سایبان ها نانو ضد آب می باشد و دارای رنگ بندی متنوع است که با هر سلیقه ای سازگار خواهد بود.
باز و بسته کردن سایبان پایه وسط بسیار راحت است و هر زمان بخواهید میتوانید آنرا جمع کنید و در انباری قرار دهید و در انباری هم جای بسیار کمی می گیرد.
سایبان پایه وسط که خدمت شما تقدیم میشود وارداتی بوده و در بسته بندی و کارتن مخصوص ارائه میشود به راحتی قابل حمل می باشد. لازم به ذکر وب سایت باغ کالا علاوه بر سایبان پایه وسط انواع سایبان پایه کنار را نیز وارد نموده است.