وبلاگ

مبلمان رستوران

مبلمان رستوران

مبلمان رستوران

رستوران ها و کافی شاپ ها از پر رونق ترین محیط های کاری هستند. البته به خاطر تعدد این محیط ها، رقابت بین آن ها برای مشتری یابی بسیار زیاد است و این باعث می شود که کیفیت محیط و غذای آن ها روز به روز بهتر شود. اگر کمی دقت کنید، به وجود روزمرگی در زندگی بسیاری از افراد پی می برید.

اکثر این افراد به دنبال ایجاد تنوع هستند و از کسی که این تنوع را برایشان ایجاد کند استقبال می کنند. شما می توانید کسی باشید که برای افراد تازگی و تنوع به ارمغان می آورد؛ این کار سخت نیست. تغییرات ساده هم برای افراد جذاب است.

خوردن غذا در یک محیط جدید و خاص، نشستن پشت یک میز منحصر به فرد و میل کردن غذا و… می توانند باعث ایجاد تغییر برای آدم ها و رونق کسب و کار شما شوند.

ایجاد تنوع لزوماً پر هزینه نیست و نیازی به ایجاد تغییرات کلی در تمام دکوراسیون نمی باشد. کمی به جزئیات توجه کنید. در این قسمت ایده هایی برای ایجاد تنوع به وسیله مبلمان رستوران را ارائه می دهیم.

مبلمان رستوران

استفاده از سنت ایرانی برای مبلمان رستوران

قرار نیست همه رستوران ها و کافی شاپ ها دارای میز و صندلی های مرسوم باشند و قرار نیست شما از دیگران و آنچه جا افتاده است برای دکوراسیون رستورانتان استفاده کنید. مثلا اگر در رستوران خود از فرش های نفیس ایرانی استفاده کنید، برای افراد هنر دوست جذاب خواهد بود. یا از مبلمانی استفاده کنید که دارای نقش و نگار و رنگ های اصیل ایرانی باشند. بسیاری از افراد تشنه ی زنده شدن خاطرات و سنت های دیرین هستند.

مبلمان آلومینیوم آزالیا بدون دسته

۲۸,۰۰۰,۰۰۰ ریال۱۳۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال
مبلمان آلومینیوم آزالیا بدون دسته در ست های مختلف   مبلمان آلومینیوم آزالیا بدون دسته یک از مدل های پرفروش.

ویلا مبل آلومینیومی کاج

۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال۲۰۶,۰۰۰,۰۰۰ ریال
ویلا مبل آلومینیومی کاج در ست های مختلف   ویلا مبل آلومینیومی کاج یک از مدل های بسیار راحت و

استفاده از یک شاخص در مبلمان رستوران

مغز انسان به دنبال هماهنگی و شاخصه های یک محیط است. از این موضوع می توان برای جذابیت فضا استفاده کرد. می توانید رنگ، لوگوی رستوران یا یک متریال خاص را به عنوان شاخص رستوران خود قرار دهید. منظور از شاخص قرار دادن رنگ، این نیست که همه ی دیوارها و مبلمان رستوران و میز و صندلی کافی شاپ را با آن رنگ طراحی کنید.

مبلمان باغی فرفورژه زنبق

۴۴,۰۰۰,۰۰۰ ریال۹۹,۸۰۰,۰۰۰ ریال
مبلمان باغی فرفورژه زنبق ست مبلمان باغی فرفورژه زنبق در چند مدل مختلف تولید و توزیع می گردد. که با

این که در نقاط خاص یک رنگ خاص به چشم بخورد برای ذهن افراد جالب است. می توانید لوگوی رستوران خود را در محل های خاص و مبلمان رستوران ثبت کنید؛ البته سعی کنید در لوگوی رستوران از طرحی منحصر به فرد استفاده کرده باشید.

بگذارید برای متریال خاص نیز مثالی بزنیم. اگر سنگ را به عنوان یک متریال خاص انتخاب کرده باشید، می توانید از مبلمان و پیشخوان طرح سنگ و هنرهای سنگ تراشی و… در دکوراسیون استفاده کنید.

مبلمان باغ حصیری ادریسی

۱۲۶,۲۸۸,۰۰۰ ریال
مبلمان باغ حصیری ادریسی مبلمان باغ حصیری ادریسی یکی از انواع پر فروش مبلمان حصیری در ایران می باشد. طراحان

مبلمان فضای باز حصیری گل یخ

۱۳۳,۷۷۶,۰۰۰ ریال
مبلمان فضای باز حصیری گل یخ مبلمان فضای باز حصیری گل یخ یکی از انواع پر فروش مبلمان حصیری در

این مطالب را هم بخوانید : مبلمان باغی باغ کالاصندلی کافی شاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *