وبلاگ

مبلمان حصیری باغ کالا

مبلمان حصیری باغ کالا

مبلمان حصیری باغ کالا

شاید شنیدن اسم مبلمان حصیری در هر نوعی، خواه صندلی حصیری و خواه میز و صندلی حصیری شما را به یاد فضاهای باز و باغ ها بیندازد. اما جالب است بدانید طراحی های مبلمان حصیری باغ کالا به گونه ای است که می تواند در دکوراسیون منزل شما نقش آفرین باشد و ترکیب جالبی با سایر قسمت ها بسازد.

مبلمان حصیری باغ کالا

مبلمان حصیری تک

نظرتان درباره ی استفاده از یک مبل تک حصیری در اتاق خواب یا پذیرایی چیست؟ این نوع از مبلمان حصیری باغ کالا می توانند با هر نوع دکوراسیونی هماهنگ باشند و با انتخاب کوسن و پشتی های مناسب می توانید رنگ آن را نیز با محیط ست کنید. این نوع از مبلمان حصیری برای داخل منزل ساخته شده اند و استفاده از آن ها برای فضاهای بیرونی، باعث از بین رفتن حصیر و کوتاهی عمر آن ها خواهد شد.

مبلمان حصیری تیره

مبلمان حصیری تنها در رنگ حصیر نیستند و می توانند ظاهر خانه ی شما را بسیار مجلل جلوه دهند. مبلمان حصیری تیره دارای رنگ های خنثی می باشند و باعث شکوه بیشتر خانه ی شما خواهند شد. اگر فضای خانه ی شما به گونه ای باشد که بتوانید از نوع گرد این مبلمان حصیری استفاده کنید، ظاهر خانه ی شما به طرز چشم گیری تغییر خواهد کرد و منحصر به فرد می شود.

ست حصیری آچیلا

۳۷۴,۰۰۰,۰۰۰ ریال
ست حصیری آچیلا ست حصیری آچیلا یک مبلمان حصیری بسیار زیبا و مدرن است یک میز و شش صندلی که

مبلمان تراس حصیری مینا

۱۷۵,۵۰۰,۰۰۰ ریال
مبلمان تراس حصیری مینا مبلمان تراس حصیری مینا یک ست سبک و راحت مناسب تراس ، بالکن ، رستوران و

ترکیب مبلمان حصیری و مبلمان پارچه ای

از دیگر ایده هایی که می توانید برای استفاده از مبلمان حصیری باغ کالا به کار ببرید، ترکیب این نوع مبلمان با مبل های پارچه ای است. با این کار دکوراسیون در منزل شما هارمونی جالبی به وجود می آید که می تواند در عین ساده بودن بسیار شکیل باشد. استفاده از این مدل مبلمان برای خانواده هایی که در استفاده از میز و صندلی های حصیری دچار اختلاف نظر هستند مناسب باشد.

مبلمان حصیری باغ کالا در منزل شما پیوند نزدیکی با طبیعت ایجاد می کند و به دنبال خود باعث آرامش روحی اعضای خانواده می شود. اگر در بین میز و صندلی حصیری از گل های آپارتمانی و درختچه ها استفاده کنید، فضای خانه های دوست داشتنی که در فیلم ها می بینیم برای منزل شما نیز به وجود می آید! مبلمان حصیری می توانند یک تغییر منحصر به فرد در خانه ی شما ایجاد کنند.

برای دیدن همه محصولات حصیری روی لینک زیر کلیک کنی

مبلمان ویلایی حصیری

بازگشت بە لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.