وبلاگ

راهنمای خرید صندلی بار

بار حصیری ژربرا

راهنمای خرید صندلی بار

به نظر شما در زمان خرید صندلی های متنوع بار به چه نکاتی باید توجه کنیم؟
قطعا نکاتی وجود دارد که شما بتوانید یک صندلی بار مناسب را برای فضای اشپزخانه خود خریداری کنید. راهنمایی که برای خرید صندلی بار آشپزخانه وجود دارد سبب می شود تا شما بتوانید از خرید آنلاین خود رضایت کافی را به دست آورید.

آیا ارتفاع صندلی بار تاثیر در خرید ما دارد؟
بله. قطعا هرنوع صندلی بار همانند صندلی های پایه فلز یا صندلی های بار چوبی وابسته به جنس و ارتفاع کاربرد خود را مشخص می کنند.

ارتفاع یک صندلی مناسب بار قطعا باید از کف زمین تا قسمت نشیمنگاه صندلی مشخص شود و به بالای تکیه گاه مربوط نیست. همیشه باید فاصله ای که بین کف زمین تا پایین و زیر کانتر آشپزخانه است را اندازه بگیرید و سپس به خرید اقدام کنید و سپس با کاهش ۱۰ تا ۱۲ اینچ از ارتفاع کانتر خود می توانید به ارتفاع مناسب صندلی مورد نظر بار خود دست پیدا کنید.

خرید صندلی بار

خرید صندلی بار

 

صندلی بار چه ویژگی هایی دارد؟

سعی کنید در زمان خرید از صندلی های بار قابل تنظیم استفاده کنید به این دلیل که در زمان نشستن به سادگی ارتفاع صندلی را بتوانید تنظیم کنید. کیفیت صندلی بار یک شرط مهم است. صندلی های بار چرخان مزیت ویژه ای دارد که شما بدون اینکه بخواهید از روی صندلی بلند شوید به چرخش در محیط آشپزخانه بپردازید و فعالیت خود را انجام دهید.

به صندلی هایی برای بار توجه کنید که معمولا تکیه گاه آن ها بلند و حتی جای پا دارد. به این علت که در زمان نشستن شما به راحتی بتوانید بنشینید. اما در هنگام نشستن بر روی صندلی باری که پشت بلندی دارد کاملا تکیه می دهید.

نام صندلی های بار تاشو را شنیده اید ؟
این نوع صندلی این امکان را به شما می دهید در زمان عدم نیاز به صندلی بتوانید آن را تا کرده و فضا را اشغال نکنید.

چه نکات مهمی برای خرید صندلی بار آشپزخانه وجود دارد ؟

جنس صندلی بار بسیار مهم است. جنس مورد نظر شما باید کاملا مستحکم و با دوام باشد و دوام صندلی به سنگین بودن آن مرتبط نیست. صندلی هایی مانند چرخان، تاشو و بدون تکیه گاه برای فضای محدود کانتر آشپزخانه گزینه مناسبی است و حتی شست و شو روکش یا بالشتک پارچه ای را برای حدی بگیرید.

به هیچ وجه سبک و البته رنگ صندلی را با دکوراسیون آشپزخانه فراموش و به ایجاد تناسب در طراحی داخلی آشپزخانه توجه کنید.

اگر نیاز به خرید صندلی بار دارید ما صندلی بار حصیری گل ابری و صندلی بار حصیری ژربرا را برای شما داریم البته پیشنهاد بهتر ما خرید ست بار حصیری هست که دو نمونه از بهترین ها را برایتان تهیه کرده ایم :

بار حصیری ژربرا

۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰ ریال
بار حصیری ژربرا یک بار زیبا و جذاب برای خانه یا ویلا و یا رستوران شما . این بار از

ست حصیری گل ابری

۱۸۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال
ست حصیری گل ابری ست حصیری گل ابری یک ست باری هست که میز و صندلی آن ارتفاع دار می

جمع بندی خرید صندلی بار

پهنای صندلی بار یک معیار مهم برای خرید است و عمدتا صندلی دسته دار بار پهنای بیشتری و رسمی تر دیده می شود و جهت تشخیص برای خرید تعداد صندلی‌های بار سعی کنید به اندازه گیری طول پیشخوان و تقسیم آن بر عدد ۳۰ توجه کنید که البته به طول پیشخوان شما مرتبط است.

اگر به دنبال صندلی‌ سنتی هستید باید به قاب چوبی تیره و روکش چرمی توجه کنید.اما صندلی بار روستایی طراحی طبیعی خود را به واسطه چوب‌های تراشیده شده حفظ می کند.هیچگونه پرداخت‌ و نازک کاری‌ها روی چوب را برای این سبک نباید انتظار داشت. صندلی صنعتی بار از فلز تولید شده است و برای محیط ها اداری، تجاری و مدرن می توانید استفاده کنید.

صندلی‌های مدرن بار همانند دوره معاصر با طراحی ظاهری مینیمالیستی و از پلاستیک، فلز یا چوب تولید می شوند و برای دکوراسیون مدرن و کلاسیک می توانید مورد کاربرد قرار دهید.

امیدواریم از اطلاعاتی که برای راهنمای خرید صندلی بار در اختیار شما قرار دادیم استفاده کنید و با یک قیمت مناسب یک صندلی با کیفیت، شیک و لاکچری را برای فضای آشپزخانه خود خریداری کنید.

بازگشت بە لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.