چتر پایه کنار نهال

۵۹,۰۰۰,۰۰۰ ریال
چتر پایه کنار نهال چتر پایه کنار یک از کاربردی ترین محصول های فضای باز است. سایبان زیبا و با

سایبان پایه کنار نسیم

۵۸,۰۰۰,۰۰۰ ریال
سایبان پایه کنار سایبان پایه کنار یک محصول بسیار پرکاربرد برای فضای باز است. سایبان ها برای جلوگیری از تابش

سایبان پایه کنار

سایبان پایه کنار یا چتر ویلایی باغی یک کالای مناسب برای دوری از آفتاب یا باران است این محصول مناسب تمام فضاهای سرباز هست مثلا در حیاط ویلا ، باغ ، بالکن و پشت بام و … می باشد مواد و متریال استفاده شده در سایه بان پایه کنار باغ کالا مواد و متریال درجه یک می باشد در هر کجا باشید میتوانید این محصول را سفارش بدهید این چترها قابل ارسال به سراسر کشور بوده و قطعات ارسال به راحتی مونتاژ می شود.

سایبان پایه کنار

پارچه استفاده شده در سایه بان پایه کنار ضد آب بوده و در برابر باران کاملا مقاوم می باشد .جنس میله و پایه چترهای ویلایی باغ کالا تیتانیوم می باشد که در برابر رطوبت و هوای شرجی زنگ نمی زند و خراب نمی شود.

با خرید این محصول می توانید به راحتی در هوای آزاد لم بدهید و نگران تابش آفتاب و گرمای آن نباشید همچنین با توجه زیبایی و رنگ بندی این محصول خرید سایبان پایه کنار و استفاده از آن میتواند به زیبایی فضای مورد نظر شما هم اضافه کند.

برای سفارش بر روی محصول مورد نظر خود کلیک کنید :

سایبان چیست ؟

سایبان یا سایه بان به طور معمول یک سازه پارچه ای هست که مثل چتر قابلیت باز و بسته شدن دارد و در زمان باز بودن سایه ایجاد می کند تا از تابش آقتاب در امان باشیم یا زمان بارندگی در زیر آن پناه بگیریم. استفاده از سایبان همچنین می تواند باعث زیبایی محل مورد استفاده شود.

کاربرد سایبان

چتر و سایبان ها انواع مختلفی دارند که هر کدام کاربرد خاص خود را دارد مثلا در سردر مغازه ها یا داخل باغ رستوران‌ها، کافه‌ها، حیاط ویلا، پارکینگ‌ها، کنار استخرها و مکان‌های ورزشی استفاده می شود. کاربرد اصلی سایه بان ها جلگیری از تابش نور خورشید و ریزش باران و برف در محل مورد استفاده است.

مزایا سایبان ها

  • جلوگیری از آفتاب و باران و برف
  • زیبا سازی محیط
  • سبک وزن است
  • تنظیم شیب چتر تا ۴۵ درجه
  • میله ضد زنگ از جنس تیتانیوم
  • پارچه ضد آب
  • محافظت از ماشین در برابر آفتاب سوختگی و بارش تگرگ و …