میز و صندلی کافی شاپ

گروه تولیدی راه سبز کلبه ها جهت سهولت در خرید مشتریان محترم خود زمینه خرید آنلاین را برای آنان فراهم نموده است. شما عزیزان می توانید به راحتی خرید خود را از طریق سایت انجام داده و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر از خرید میز و صندلی کافی شاپ با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

میز و صندلی کافی شاپ
میز و صندلی کافی شاپ

چرا باغ کالا

در باغ کالا کلیه محصول ها قابل مقایسه هستند و مشخصه آنها به صورت کامل آورده شده است، که باعث می شود شما انتخاب دقیق تری را نسبت به نیاز خود داشته باشید.

کافی شاپ ها یکی از پرطرفدارترین مغازه ها در بین مردم امروز هستند. این که یک کافه پر مشتری باشد یا نه به صاحب آن بستگی دارد؛ کیفیت غذاهای ارائه شده و محیط کافه این موضوع را تعیین می کند. دکور کافی شاپ شما باید به گونه ای باشد که افراد در آن احساسات خوبی مانند صمیمیت و آرامش را تجربه کنند؛ در این صورت می توانید مطمئن باشید آدم ها برای تجربه ی دوباره این حس های خوب به کافی شاپ شما باز خواهند گشت. میز و صندلی کافی شاپ نقش تعیین کننده ای در میزان آسایش و در عین حال زیبایی محل کسب شما خواهد داشت.

میز و صندلی چوبی در کافی شاپ

فضای کافی شاپ ها معمولا کم نور است و به همین دلیل استفاده از میز و صندلی چوبی در آن ها گزینه ی مناسبی است چرا که جنس چوب می تواند با نور کم کافه هماهنگی لازم را ایجاد کند. البته استفاده از طرح های متنوع صندلی کافی شاپ یا میزهای متنوع خالی از لطف نیست. یک کافی شاپ منحصر به فرد، مشتری های منحصر به خود را خواهد داشت. البته باید دقت کنید که مبلمان کافی شاپ شما به گونه ای انتخاب شوند که علاوه بر تنوع و زیبایی، راحت نیز باشند. این نوع فضای کافی شاپ بیشتر رمانتیک است و برای زوج ها مناسب است.

میز و صندلی کافی شاپ با رنگ های متنوع

برخی افراد سعی می کنند انرژی مثبت و حس شادی به مراجعین کافی شاپ القا کنند. این کار با استفاده از رنگ های متنوع در مبلمان کافی شاپ به سادگی امکان پذیر است. استفاده از رنگ های متنوع و ترکیبی از رنگ های گرم و سرد باعث می شود گروه های دوستانه ای که قصد سپری کردن بعد از ظهر خود در کنار یکدیگر را دارند، کافی شاپ شما را انتخاب کنند. اگر به دنبال یک کافه آرام و خالی از هیاهو هستید، استفاده از این رنگ بندی ها در میز و صندلی کافی شاپ به شما توصیه نمی شود.

میز و صندلی کافی شاپ

مبلمان کاناپه ای برای کافی شاپ

اگر فضای کافه شما رسمی است و بیشتر قرارهای کاری در آن برگزار می شود، بهتر است از مبلمان کاناپه ای برای آن استفاده کنید. با این کار حالت رسمی کار خود را حفظ کرده اید و می توانید میزبان افراد مختلف برای جلسات کاری آن ها باشید.

قیمت صندلی برای دکور رستوران

اغلب دغدغه کسانی که قصد دارند رستوران یا کافه خود را باز کنند به اینکه هزینه‌های دکور داخلی چقدر می‌شود توجه دارند. به همین دلیل افراد زیادی هستند که برای این کار تعداد فروشگاه‌ها و مغازه‌های زیادی را می‌گردند تا بهترین قیمت را پیدا کنند. اما این نکته را در نظر داشته باشید که بخاطر هزینه کمتر صندلی را خریداری نکنید که عمر کمتری دارد. با تغییر و نوسانات قیمت‌ها در بازار، قیمت کلی نمی‌توان بیان کرد؛ ولی قیمت صندلی رستوران به فاکتور‌ها و عوامل زیادی بستگی دارد که با احتساب آن‌ها قیمت تغییر می‌کند.

به طور کلی مبلمان رستوران و صندلی‌های کافه رستوران‌ها در شکل و جنس مختلف ساخته می‌شوند و به طبع قیمت‌های متفاوتی دارند. به دلیل تفاوت در جنس، تعداد، طرح، رنگ، سایز و مواد اولیه هر صندلی، قیمت آن‌ها نیز متفاوت می‌شود.

در نظر داشته باشید که هر میز اغلب قیمتش از یک صندلی بیشتر است، اما در آخر چون تعداد صندلی‌ها از میز بیشتر می‌شود، قیمت میز کمتر از صندلی می‌شود.

اگر قصد بازگشایی کافه یا رستوران خود را دارید می‌توانید از محصولات شرکت باغ کالا خریداری کنید و خیال خود را از داشتن یک ست و دکوراسیون بی نظیر و خاص راحت کنید. شما می‌توانید با کارشناشان ما صحبت کنید و قبل از خرید از آن‌ها در خصوص انتخاب بهتر و مناسب مشورت بگیرد. در ضمن قادر هستید از طریق خرید اینترنتی و هم حضوری از فروشگاه ما خریداری کنید و از خرید خود لذت ببرید.