تشک صندلی

تشک صندلی باغی به دلیل اینکه در معرض آفتاب قرار می گیرد بعد از 2 تا 3 سال دچار رنگ پریدگی می شود زیبایی آن کم می شود. البته با توجه به میزان و کیفیت استفاده از آن ممکن است اسفنج آن نیز خراب شود. بنابراین لازم است هر از چند گاهی به یکباره اقدام به تعویض پارچه یا تعویض کلی تشک صندلی باغی خود نمایید.

همچنین می توانید به جهت تغییر دکوراسیون و استفاده از رنگ های جدید اقدام به تغییر پارچه تشک صندلی باغی خود نمایید. به همین دلیل باغ کالا اقدام به تهیه پارچه و تشک با رنگ بندی متنوع و کیفیت عالی نموده است. پارچه های استفاده شده پارچه ملحفه ای و پارچه های ترگال می باشد که در رنگ های مختلف و زیبا تولید شده اند.

همچنین در تشک ها از اسفنج 17 کیلویی ویژه استفاده می شود که با توجه به اینکه تشک برای کدام صندلی می باشد ضخامت متفاوتی در نظر گرفته می شود.

اسفنج ها از کارخانه معتبر خریداری می شوند تا کیفیت خوبی داشته باشد و دوام آن باعث رضایت شما بشود. اسفنج ها با دستگاه CNC برش می خورند که برشی تمیز و صاف داشته باشد و تشک هایی که اسفنج در آن استفاده می شود صاف و شکیل باشد.

اسفنج 17 کیلویی ویژه

در زمان سفارش پارچه یا تشک صندلی باغی توجه داشته باشید با سفارش رنگ های جدید می توانید زیبایی خاصی به دکوراسیون باغ یا ویلای خود ببخشید!

توجه داشته باشید با توجه به گران شدن اسفنج کالاهای موجود در بازار به سمت استفاده از الیاف به جای اسفنج های باکیفیت رفته  اند.

یا اینکه مقدار دانسیته اسفنج را کاهش می دهند.

بنابراین توجه داشته باشید باغ کالا تمام تشک های خود را با اسفنج با دانسیته استاندارد مبلمان باغی و با بهترین کیفیت ارائه می دهد.

بهانه ما را از نفروختن الیاف های بی کیفیت که پس از مدت کوتاهی به دلیل فاصله های بین کفی صندلی و کفی تاب که باعث فرورفت الیاف بین این فاصله ها می شود، پذیرا باشید.

پارچه صندلی ها از جنس پارچه ملحفه ایی می باشد.

همچنین شما می توانید پارچه های تک رنگ ترگال را نیز انتخاب نمایید.

اما ممکن است شما مشتری گرامی بخواهید پارچه دیگری را با توجه به سلیقه خود در نظر بگیرید، چه از لحاظ رنگ و چه از لحاظ جنس.

در این صورت لطفاً در نظر بگیرید زمان دوخت پارچه شما از زمان تحویل پارچه به ما 20 روز خواهد بود.

همچنین هزینه های حمل نیز به عهده شما مشتری گرامی خواهد بود.

تشک صندلی باغی و تشک تاب معمولاً در انبار باغ کالا موجود می باشد و حداکثر ظرف 24 ساعت ارسال می گردد.

اندازه تشک تاب و تشک صندلی باغی استاندارد هستند و شما می توانید به اندازه محصول ها مراجعه نمایید و آنها را ببینید.

در صورت داشتن هر گونه سوال لطفاً از راه های ارتباطی آورده شده در سایت با ما در تماس باشید.