خرید میز و صندلی باغی

چرا باید از باغ کالا خرید کنید ؟ ما محصولات بسیار با کیفیت را با بهترین قیمت برای شما تولید می کنیم طرح های بسیار زیبا میز و صندلی آلومینیومی ، یا میز و صندلی های فرفورژه با گل های بسیار زیبا که با ظرافت جوشکاری و رنگ شده اند به اضافه انواع میز و صندلی حصیری که با حصیرهای بهداشتی تولید می کنیم همگی در برابر آب ، باران ، هوای شرجی ، آفتاب و … بسیار مقاوم هستند زنگ نمی زنند و پوسته پوسته نمی شوند.

صندلی باغی

صندلی باغی به مناسبت اینکه قرار است در باغ استفاده شود باید در برابر آب و باران مقاوم باشد و زنگ نزند همچنین در زیر تابش آفتاب نباید رنگ آن یا اجزای آن پوسته پوسته شود ما میز و صندلی هایی برای شما تولید کرده ایم که نه تنها در برابر آب و باران مقاوم است بلکه در هوای شرجی هم مقاوم است و زنگ نمی زند . دلیل این موضوع استفاده از سیستم رنگ آمیزی الکترواستاتیک با پودر رنگ نو و دسته اول هست و از پودر رنگ بازیافتی استفاده نمی کنیم. همچنین محصول های خود را با روش سندبلاست قبل از رنگ آمیز پاکسازی می کنیم که این موضوع نیز باعث بالاتر رفتن کیفیت آنها می شود.

میز باغی

طبعا در کنار صندلی باغی نیاز هست از میز باغی مناسبی را تهیه کنیم و با آن صندلی ها ست های میز و صندلی باغی درست کنیم تا در زمان استراحت برای پذیرایی و صرف چای و قهوه یا برای زمانیکه میخواهیم وعده غذایی خود را در باغ مصرف کنیم بخوبی جواب گو باشد. ما میز هایی بسیار با کیفیت از جنس آلومینیوم ، فرفورژه و حصیری با تنوع بسیار زیاد در طرح و رنگ و نقش برای شما آماده کرده ایم که می توانید با توجه به علاقه و سلیقه خود میز باغی مورد نظرتان را سفارش بدهید.

میز صندلی باغی آلومینیومی
صندلی باغی آلومینیومی

قیمت میز و صندلی فلزی باغی چگونه تعیین می‏شود؟

در ساخت مبلمان آلومینیومی، آهنی و فلزی از بهترین مواد و افراد ماهر استفاده می‌شود. در ادامه با بررسی انواع میز و صندلی فلزی باغی، می‏توانید قیمت میز و صندلی فلزی باغی را با دقت بیشتری برآورد کنید.

میزو صندلی باغی آلومینیومی

آلومینیوم یک عنصر فلزی به رنگ سفید نقره‌ای است و دارای خاصیت رسانایی و حرارتی خوبی است. برای ساخت بسیاری از قطعات سخت، سبک و مقاوم در برابر خوردگی استفاده می‌شود. مبلمان آلومینیومی دارای مقاومت و دوام بیشتر نسبت به آهن است؛ بنابراین برای تعیین قیمت میز و صندلی فلزی باغی از جنس آلومینیوم باید بدانید:

• زنگ نمی‌زند، نسبتاً سبک، با دوام است و نیاز به حداقل نگهداری دارد.
• برای تعمیر و نگهداری لازم است گهگاه قطعات را با آب و مواد شوینده پاک کنید. در شروع هر فصل یک لایه برای تمیز کردن یک لایه مایع شوینده بزنید.
• تقریباً برای استفاده در هر جایی مناسب است. قطعات آلومینیومی سبک‌تر ممکن است در مناطقی که باد شدید دارند مناسب نباشند.

صندلی فضای باز آلومینیومی آزالیا دسته دار

۱۸,۶۷۰,۰۰۰ ریال۱۹,۳۷۰,۰۰۰ ریال
صندلی فضای باز آلومینیومی آزالیا دسته دار صندلی آلومینیومی آزالیا دسته دار یکی از راحت ترین صندلی های موجود در

صندلی کافی شاپ آلومینیومی آزالیا بدون دسته

۱۴,۳۲۰,۰۰۰ ریال۱۵,۰۲۰,۰۰۰ ریال
صندلی کافی شاپ آلومینیومی آزالیا توضیحاتی در مورد سبکترین صندلی آلومینیومی موجود در بازار یعنی صندلی کافی شاپ آلومینیومی آزالیا

مبل آلومینیومی کاج

۳۰,۳۳۰,۰۰۰ ریال۳۱,۰۳۰,۰۰۰ ریال
مبل آلومینیومی کاج مبل آلومینیومی کاج یک مدل استثنایی ، زیبا و بسیار راحت است . کفی 50 در 50

میز و صندلی باغی چوب خیزران (حصیری)

مبلمان حصیری در دو نوع طبیعی و مصنوعی تولید می‏شوند. مبلمان حصیری با چوب خیزران مصنوعی، سازگار با محیط زیست و با دوام است، بنابراین می‌توانید در تمام طول سال در فضای باز بگذارید. در حالی که از نظر بصری، تشخیص بافت مصنوعی و طبیعی از یکدیگر تقریباً غیرممکن است. این نوع مبلمان باغی با بافت رزین ساخته شده است که بسیار مستحکم است و در عین حال سبک است. نه تنها در برابر کپک مقاوم است بلکه در برابر اشعه ماورا بنفش نیز مقاوم است، بنابراین رنگ آن محو نمی‌شود.

صندلی باغی حصیری

مبل حصیری دونفره دست راست مروارید

۸۶,۵۰۰,۰۰۰ ریال
مبل حصیری دونفره دست راست مروارید یک مبلمان دو نفره  است که فقط سمت راستش دسته دارد و سمت چپش

صندلی حصیری داوودی

۲۸,۵۰۰,۰۰۰ ریال
صندلی حصیری داوودی صندلی حصیری داوودی یکی از انواع پر فروش صندلی تراس حصیری در ایران می باشد. طراحان ما

صندلی حصیری لهستانی

۱۸,۹۵۰,۰۰۰ ریال
صندلی حصیری لهستانی زیبایی و جذابین صندلی های چوبی لهستانی مورد تایید همه است اما خب صندلی چوبی برای فضای

صندلی حصیری دو نفره گل یخ

۴۶,۵۰۰,۰۰۰ ریال
صندلی حصیری دو نفره گل یخ صندلی حصیری دو نفره گل یخ یکی از انواع پر فروش صندلی تراس حصیری
صندلی باغی فلزی

صندلی فلزی باغی

مبلمان آهنی مبلمان فضای بازی است که هنگام گرم بودن روی سندان چکش خورده و شکل می‌گیرد، معمولاً قبل از اینکه آن را تراش دهید یا به شکل فرفورژه درآورید. مبلمان آهنی با حرارت دادن و خم شدن یا تشکیل میله‌های آهن فرفورژه ساخته می‌شود. برای تعیین قیمت میز و صندلی فرفورژه باغی از جنس آهنی مشخص است که این نوع مبلمان:
• نگهداری و مراقبت آن مشابه مبلمان استیل است.

شاید شما می‌خواهید برخی از وسایل فلزی، زنگ زده یا فرسوده باغ را حفظ کنید یا آن‌ها را دوباره رنگ کنید. اگر چنین است، به شما پیشنهاد می‏کنیم ادامه این مقاله را بخوانید. ما در زمینه بازسازی مبلمان باغی آلومینیوم ریخته گری به شما کمک می‏کنیم. با مراقبت و نگهداری مناسب، دوباره به مبلمان فلزی باغی خود روح می‌بخشید و با این کار از صرفه هزینه بالا و جستجوی دوباره در مورد قیمت میز و صندلی فلزی باغی خلاص می‎شوید!

صندلی باغی فلزی پریوش

۸,۹۶۰,۰۰۰ ریال
صندلی باغی فلزی پریوش صندلی باغی فلزی پریوش در بازار به آن  صندلی مهتاب هم گفته می شود. یک صندلی

صندلی باغی فرفورژه زنبق

۸,۸۱۰,۰۰۰ ریال
صندلی باغی فرفورژه زنبق صندلی باغی فرفورژه زنبق که در بازار با نام صندلی کالاسکه ایی هم شناخته می شود.

صندلی فضای باز فلزی آکامیا

۸,۹۳۰,۰۰۰ ریال
صندلی فضای باز فلزی آکامیا صندلی آکامیا یا صندلی لارناکا یکی از انواع پر فروش صندلی فضای باز فلزی در ایران

صندلی ویلایی فلزی گل لادن

۸,۹۳۰,۰۰۰ ریال
صندلی ویلایی فلزی گل لادن صندلی گل لادن یا صندلی بامبو با استفاده لوله های فلزی و مفتول های ظریف

مبلمان استیل

مبلمان استیل از ورق‌ها و لوله‌های فولادی تشکیل شده است که برای کابینت، میز و انواع مبلمان فلزی ، برش خورده و جوش داده می‌شود. برای تعیین قیمت میز و صندلی فلزی باغی از جنس استیل مشخص است که این نوع مبلمان:

• سنگین و بادوام است.
• در هر جایی قابل استفاده است.
• برای نگهداری مبلمان استیل آن را گهگاه بشویید و حداقل دو بار در سال از واکس مایع ماشین استفاده کنید. در صورت مشاهده هرگونه زنگ زدگی، بلافاصله با برس سیمی و رنگ فوری از آن مراقبت کنید. اقدام سریع باعث می‌شود تا زنگ زدگی گسترش نیابد. در طول زمستان پوشاندن یا انبار کردن مبلمان فلزی فضای باز، به طولانی شدن عمر آن کمک می‌کنید.

میز و صندلی باغی فرفورژه
میز و صندلی باغی آلومینیومی

نگهداری از مبلمان باغی چدنی

مبلمان باغی چدنی به همان زیبایی که زرق و برق‌دارد دچار زنگ زدگی هم می‌شود. اگر آن را به درستی نگهداری کنید، برای سال‌ها زرق و برق‌دار باقی خواهد ماند! به طور مرتب آن را با محلول تمیز کننده و آب گرم تمیز کنید. گرد و غبار و کثیف بودن می‌تواند مقاومت آن را در برابر هوای بد کم کند و آن را خراب کند. برای حفظ تازگی آهن خود، آن را تمیز نگه دارید.

علاوه بر این، شما باید چشم خود را برای خراب شدن رنگ بدنه باز نگه دارید، زیرا مشکل از اینجا شکل می‌گیرد، یعنی زنگ زدگی. پیشگیری باید همیشه اولین قدم باشد. ابتدا با سنباده زدن روی رنگ آسیب دید، فلز را صاف کنید پس از آن، یک ضد زنگ مناسب استفاده کنید. پس از خشک شدن، از یک رنگ فلزی استفاده کنید که در برابر زنگ زدگی مقاوم است.

دقیقاً مانند آلومینیوم، کمی واکس اتومبیل نیز اضافه کنید که به از بین بردن رطوبت از سطح آن کمک می‌کند. اگر می‏خواهید مبلمان باغی فرفورژه را رنگ آمیزی کنید، ابتدا با استفاده از برس سیمی تمام آلودگی‌ها، زنگ زدگی‌ها و رنگ‌های پوسته پوسته شده را از بین ببرید. پس از آن، یک شیلنگ بردارید تا تمام گرد و غبار ایجاد شد که هنگام مسواک زدن سیمی ایجاد شده است را بشویید. برای اطمینان از صاف بودن آن‌ها، دست خود را بر روی سطوح قرار دهید. قبل از شروع نقاشی اجازه دهید کاملاً خشک شوند.

بهینه‌ترین راه برای رسیدن برای یک پایان مناسب و متعادل استفاده از رنگ اسپری است؛ که دارای تنوع زیادی برای چدن‌های فرفورژه و چدن است. مراقب باشید که ماسک بزنید و در یک فضای تهویه مناسب کار کنید. قسمت‌های مختلف مبلمان را اسپری کنید. این کار را با یک حرکت آهسته و از چپ به راست انجام دهید. با یک سرعت ثابت حرکت رنگ را بپاشید در غیر اینصورت رنگ یکنواخت پخش نمی‌شود. اجازه دهید مبلمان خشک شود.

اما در پایان کوسن یکی از اجزا اصلی مبلمان فلزی است. انواع کوسن برای انتخاب وجود دارد. درست مثل قیمت میز و صندلی فلزی باغی ، هرچه قیمت کوسن بالاتر باشد، کیفیت بهتری نیز دارد. شاید کوسنی بخواهید که هر فصل تعویض شود. اگر اینگونه باشد، یک کوسن اقتصادی بسیار خوب می‌کند. اگر با حیوانات خانگی زندگی می‌کنید، به استفاده از روکش‌های قابل تعویض در کوسن‏ها فکر کنید!

نگهداری از مبلمان باغی آلومینیومی

اگر تعدادی مبلمان آلومینیومی رنگ آمیزی شده دارید که فرسوده است، می‌توانید مانند هر سطح فلزی دیگری که رنگ شده است با آن رفتار کنید. آن را با مقداری آب گرم و محلول تمیز کننده تمیز کرده، بشویید و سپس مقداری موم اتومبیل به آن اضافه کنید تا در برابر آب و هوای بد محافظت شود.

اگرچه مبلمان باغ آلومینیومی مانند آهن کاملاً زنگ نمی‌زند، اما در شرایط خاص آب و هوایی، می‌تواند اکسید شود، به خصوص اگر در نزدیکی ساحل قرار داشته باشید. گرچه این نوعی خوردگی است، اما محافظت از آن ساده‌تر از زنگ زدگی است.

می‌توانید با سیمی کروم (Simichrome) یا خمیر پولیش آلومینیوم این مشکل را حل کنید. این ماده از ماده‌ای ملایم است که اکسیداسیون را از بین می‌برد و از لکه‌دار شدن مبلمان آلومینیوم در فضای باز جلوگیری می‌کند.
ابتدا با استفاده از یک برس با موهای نرم شروع کنید و هر نوع ماده اضافی را از بین ببرید. مواد تا حدی شبیه گچ هستند، بنابراین بسیاری از آن‌ها را می‌توان با حداقل تلاش از بین برد.

در حالی که از دستکش لاستیکی استفاده می‌کنید، از خمیر صیقل دهنده استفاده کنید تا دور چهارچوب را مالش دهید.حواستان باشد که روی آن پارچه یا بند نیندازید زیرا به راحتی لکه می‌شود. اجازه دهید بعد از شستشو با آب خشک شود. بهتر است کوسن‌ها را برای جلوگیری از لکه شدن بردارید.

میز و صندلی باغی حصیری

خرید مبلمان باغی

با نزدیک شدن به فصل تابستان، با صرف غذا و استراحت در فضای باز، می‏توانید از هوای مناسب نهایت استفاده ببرید. در این مقاله با عنوان راهنمای خرید مبلمان باغی قصد داریم نکات مهمی را در مورد خرید مبلمان باغی یادآور شویم. بنابراین شما می‏توانید بهترین مبلمان را خریداری کنید. علاوه بر این می‏توانید فضای بیرونی مناسبی را در باغ خود ایجاد کنید. قبل از شروع خرید، مواردی است که باید از خود بپرسید تا اطمینان حاصل کنید که مبلمان باغی مناسب خود را خریداری می‌کنید.

چقدر فضا دارید؟

یکی از مهم‌ترین جنبه‌هایی که باید در نظر گرفت این است که شما با چه فضایی کار می‏کنید؟ باغ است یا بالکن؟ یک دید کلی از فضای بیرونی خود داشته باشید؛ یعنی در این مرحله، به‌جای اندازه گیری دقیق، درک کلی فضا مهم است.

 

چگونه از مبلمان باغی استفاده می‌شود؟

شما باید در نظر بگیرید که مبلمان باغ برای چه منظور استفاده می‌شود. آیا می‌خواهید از خوردن چلو کباب لذت ببرید؟ بنابراین باید به دنبال یک مجموعه ناهار خوری باشید. آیا می‌خواهید در باغ خود استراحت کنید؟ بنابراین یک مبل راحتی یا صندلی راحتی لازم دارید. با پیش بینی در مورد چگونگی برنامه‌ریزی برای استفاده از مبلمان باغی خود، ایده بهتری از انواع مبلمان مورد نیاز خود، اعم از راحتی یا ناهار خوری به ذهن شما خطور خواهد کرد.

آیا جایی برای ذخیره وسایل دارید؟

مهم است که در مورد مکانی که قصد استفاده از مبلمان خود را ندارید، فکر کنید. آیا با تغییر هوا قصد دارید آن را به داخل خانه بیاورید یا فضای کافی برای نگهداری از آن در تمام طول سال دارید؟ لازم به ذکر است که در طول زمستان، بالشتک‌ها باید در یک محیط خشک و با تهویه مناسب نگهداری شوند.

مبلمان باغی به چه میزان نگهداری نیاز دارد؟

قبل از خرید هر چیزی، باید از خود بپرسید که چقدر می‌خواهید برای مراقبت از مبلمان باغ خود تلاش کنید، زیرا بعضی از مواد به مراقبت بیشتری نسبت به بقیه نیاز دارند. آیا دوست دارید هر سال به مبلمان خود رنگ بزنید؟ این یک نکته مهم است، زیرا شما می‌خواهید سال‌های سال از مبلمان خود استفاده کنید.

میز و صندلی باغی حصیری

انواع مواد برای انتخاب مبلمان باغی

مبلمان باغی در انواع مختلفی از مواد، از جمله چوب، فلز و خیزران موجود است.

ست میز و صندلی باغی چوبی

اگر می‌خواهید فضای بیرون شما ظاهری طبیعی داشته باشد، مبلمان چوبی باغی ایده آل است. این نوع مبلمان با 3 نوع مختلف چوب ساخته می‏شوند: ساج، اقاقیا و اکالیپتوس.

اقاقیا – چوب اقاقیا به طور طبیعی با گذشت زمان از بین می‌رود، بنابراین توصیه می‌شود که حداقل یک بار در سال از روش‏های محافظتی استفاده کنید تا به بهترین شکل ممکن به نظر برسد. این نوع چوب در برابر عناصر طبیعی بسیار مقاوم است، بنابراین می‌توان مبلمان را در تمام طول سال در خارج از خانه رها کرد.

اکالیپتوس – اکالیپتوس در مبلمان باغی دارای چوب سخت و محکم با روغن زیاد است، بنابراین به طور طبیعی در برابر پوسیدگی و فرسودگی مقاوم است. برای به حداکثر رساندن طول عمر آن، چوب‌ها را با یک درزگیر اکریلیک با کیفیت بالا و پایه آب کاری کنید.

ساج – ساج چوبی با چگالی بالا و دارای روغن زیاد است. ساج نسبت به چوب‌های دیگر مقاومت بیشتری در برابر آب دارد، بنابراین حتی در مرطوب‌ترین شرایط نیز پوسیده نمی‌شود. برای حفظ رنگ زیبای آن، می‌توانید سالی یک بار آن را سنباده بزنید و از چوب استفاده کنید. اگر ترجیح دهید آن را سنباده نکشید، چوب به رنگ خاکستری نقره‌ای در خواهد آمد.

مبلمان باغی فلزی

اگر می‌خواهید مبلمان باغی محکمی خریداری کنید و مراقبت از آن آسان باشد، مبلمان فلزی گزینه مناسبی است. مبلمان فلزی باغی غیر از اینکه از دوام بالایی برخوردار است، نیاز کمی به تعمیر و نگهداری دارد و فقط نیاز به شستشوی گاه به گاه با آب صابون دارد. اگر از غذا خوردن در فضای باز لذت می‌برید، مجموعه غذاخوری‎‏های کاربردی و شیک گزینه مناسبی خواهد بود. مجموعه‌های بزرگ ناهار خوری هم می‌تواند ظرفیت 6 تا 10 نفر را داشته باشد هم مجموعه‌های جمع و جور، ایده آل برای 2 نفر هستند. فضا تأثیر زیادی در مجموعه مبلمان شما خواهد داشت. از فضای خود هوشمندانه استفاده کنید و اگر فضای محدودی دارید، یک میز و صندلی شیک، جمع و جور و با نگهداری آسان انتخاب خوبی است.

مورد بعدی شکل است. میزهای گرد، مربع، مستطیل و حتی بیضی شکل در دسترس هستند. بعضی میزهای غذا خوری قابلیت تنظیم ارتفاع دارند که برای هر شرایطی مناسب هستند. اگر فقط می‌خواهید استراحت کنید می‌توانید میز را تا حد میز قهوه پایین بیاورید یا ارتفاع آن را برای صرف غذا بلندتر کنید.

شما باید در نظر بگیرید که مبلمان را در چه مکان‌هایی نگهداری می‌کنید، چه زمانی از آن‌ها استفاده نمی‌کنید. اگرچه برخی از مبلمان را می‌توان در تمام طول سال در خارج از خانه رها کرد، اما اگر دور از عناصر طبیعی نگهداری شوند، بیشتر دوام می‌آورند. بعضی روکش‌های محافظ ساخته شده‌اند تا برای محافظت مبلمان در فضای باز استفاده کنید. توصیه می‌شود که در طول زمستان کوسن‌ها را به داخل خانه بیاورید یا آن‌ها را در یک جعبه کوسن خشک و با تهویه مناسب نگهداری کنید.

اگر بعد از مدتی مبلمان شما کمی کثیف به نظر می‌رسد، معمولاً یکپارچه مرطوب، ساینده و آب صابون برای تمیز کردن بیشتر مواد، مانند چوب خیزران و فلز کافی است. مبلمان باغ چوبی نیاز به مراقبت‌های تخصصی بیشتری دارند. ما توصیه می‌کنیم، ابتدا از یک مایع تمیز کننده چوب قوی استفاده کنید، سپس با استفاده از محافظ چوب یا روغن، از آن محافظت کنید. این کار باعث می‌شود که مبلمان شما برای تابستان پیش رو بهترین جلوه را داشته باشد.

میز و صندلی باغی فرفورژه
  • هزینه ارسال به شهرستان به چه صورت است؟

    ما از شما هزینه کارخانه تا باربری را میگیریم سپس توسط باربری محصول برای شما ارسال میشود و در محل بعد از تحویل گرفتن محصول هزینه باربری را پرداخت می کنید.

  • هزینه و روش ارسال در تهران به چه صورت هست؟

    ارسال در تهران به روش پیک موتوری یا سواری یا وانت از شرکت های اسنپ یا الوپیک انجام می شود هزینه این سرویس ها متغییر است.

  • آیا امکانش هست به محل کارخانه مراجعه کنیم و سفارش را تحویل بگیریم ؟

    بله میتوانید در زمان ثبت سفارش روش ارسال را تحویل درب کارخانه انتخاب کنید