وبلاگ

مبلمان ویلایی باغ کالا

مبلمان ویلایی باغ کالا

مبلمان باغی باغ کالا

بعضی از افراد ترجیح می دهند تعطیلات خود را در مسافرت باشند و محل های مختلف را بگردند و برخی دیگر ترجیح می دهند تعطیلات خود را در ملک شخصی خود و نه لزوماً در خانه سپری کنند. صاحبان ویلاها معمولاً تعطیلات و اوقات فراغت را در ویلای خود سپری می کنند.

البته اگر به طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی ویلا توجه نکنند، ممکن است خیلی زود ویلای آن ها به محلی کسل کننده تبدیل شود و در مقابل اهمیت دادن به ویلا و فضای آن و انجام رسیدگی های لازم بهترین مکان برای سپری کردن اوقات فراغت را برای آن ها فراهم می کند. انتخاب مبلمان ویلایی از اهمیت بالایی در فضاسازی برخوردار است.

مبلمان ویلایی باغ کالا

مبلمان ویلایی باغ کالا

ویلاها معمولاً دارای فضای داخلی و خارجی بزرگ می باشند. فضای داخلی را می توانید با مبلمان ویلایی از جنس های مختلف و مدل های متنوع پر کنید. همه چیز بستگی به دکوراسیونی دارد که برای فضای داخل ویلای خود انتخاب می کنید. اما فضای خارج ویلا به نوعی از میلمان ویلایی نیاز دارد که با فضای سبز اطراف و سایر مواردی که در حیاط ویلا وجود دارد؛ هماهنگ باشد.

استفاده از مبلمان ویلایی حصیری یکی از پر طرفدارترین انتخاب هاست. چرا که حصیر علاوه بر مقاومتی که دارد، می تواند با انواع فضاها هماهنگ باشد. همچنین مبلمان حصیری دارای مدل های بسیار متنوعی هستند. البته می توانید از مبلمان ویلایی که دارای جنس های چوبی و فلزی هستند نیز استفاده کنید.

مبلمان باغ حصیری ادریسی

۱۷۰,۱۰۰,۰۰۰ ریال
مبلمان باغ حصیری ادریسی مبلمان باغ حصیری ادریسی از 4 صندلی تراس حصیری ادریسی و یک میز تشکیل شده است

مبلمان حصیری بالکن شیپوری

۱۷۵,۷۵۰,۰۰۰ ریال
مبلمان حصیری بالکن شیپوری مبلمان حصیری بالکن شیپوری متشکل از 4 صندلی روف گاردن حصیری شیپوری و یک میز مربع

مبلمان فضای باز حصیری گل یخ

۱۷۶,۳۵۰,۰۰۰ ریال
مبلمان فضای باز حصیری گل یخ یک ست چهار نفره که دارای چهار صندلی حصیری دسته دار گل یخ و

صندلی ویلایی

صندلی ویلایی معمولا از جنس فلزی است و شما می توانید با بالش ها و پشتی هایی که روی آن ها قرار می دهید؛ بین صندلی ویلایی و فضای باز اطراف هماهنگی به وجود آورید. صندلی ویلایی برای محیط هایی مانند کناره استخر بسیار مناسب هستند. همچنین می توانید از این صندلی ها در ایوان ویلای خود استفاده کنید و یک میز برای عصرانه خوردن داشته باشید. خوردن میان وعده در ایوان بسیار لذت بخش است؛ به خصوص اگر نمای رو به روی شما منظره دلخواهتان باشد. اگر صندلی ویلایی در کنار مبلمان ویلایی و تاب مورد استفاده قرار بگیرند، می توانند دکوراسیون ویلای شما را به بهترین نحو بیارایند.

ست حصیری شاه پسند

۲۶۸,۰۰۰,۰۰۰ ریال
ست حصیری شاه پسند ست شاه پسند یک مبلمان حصیری زیبای دیگر از باغ کالا می باشد. یک ست هشت

مبلمان بالکن حصیری ارغوان

۱۷۷,۸۵۰,۰۰۰ ریال
مبلمان بالکن ارغوان یک ست 4 نفره که از 4 صندلی باغ حصیری ارغوان و یک میز تشکیل شده است

مبلمان روف گاردن حصیری مگنولیا

۲۰۸,۳۰۰,۰۰۰ ریال
مبلمان روف گاردن حصیری مگنولیا مبلمان روف گاردن حصیری مگنولیا از ترکیب یک میز و 4 صندلی حصیری مگنولیا تشکیل
بازگشت بە لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.