وبلاگ

مبلمان ویلایی باغ کالا

مبلمان ویلایی باغ کالا

مبلمان باغی باغ کالا

بعضی از افراد ترجیح می دهند تعطیلات خود را در مسافرت باشند و محل های مختلف را بگردند و برخی دیگر ترجیح می دهند تعطیلات خود را در ملک شخصی خود و نه لزوماً در خانه سپری کنند. صاحبان ویلاها معمولاً تعطیلات و اوقات فراغت را در ویلای خود سپری می کنند.

البته اگر به طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی ویلا توجه نکنند، ممکن است خیلی زود ویلای آن ها به محلی کسل کننده تبدیل شود و در مقابل اهمیت دادن به ویلا و فضای آن و انجام رسیدگی های لازم بهترین مکان برای سپری کردن اوقات فراغت را برای آن ها فراهم می کند. انتخاب مبلمان ویلایی از اهمیت بالایی در فضاسازی برخوردار است.

مبلمان ویلایی باغ کالا

مبلمان ویلایی باغ کالا

ویلاها معمولاً دارای فضای داخلی و خارجی بزرگ می باشند. فضای داخلی را می توانید با مبلمان ویلایی از جنس های مختلف و مدل های متنوع پر کنید. همه چیز بستگی به دکوراسیونی دارد که برای فضای داخل ویلای خود انتخاب می کنید. اما فضای خارج ویلا به نوعی از میلمان ویلایی نیاز دارد که با فضای سبز اطراف و سایر مواردی که در حیاط ویلا وجود دارد؛ هماهنگ باشد.

استفاده از مبلمان ویلایی حصیری یکی از پر طرفدارترین انتخاب هاست. چرا که حصیر علاوه بر مقاومتی که دارد، می تواند با انواع فضاها هماهنگ باشد. همچنین مبلمان حصیری دارای مدل های بسیار متنوعی هستند. البته می توانید از مبلمان ویلایی که دارای جنس های چوبی و فلزی هستند نیز استفاده کنید.

مبلمان باغ حصیری ادریسی

۱۲۵,۵۰۰,۰۰۰ ریال
مبلمان باغ حصیری ادریسی مبلمان باغ حصیری ادریسی یکی از انواع پر فروش مبلمان حصیری در ایران می باشد. طراحان

مبلمان حصیری بالکن شیپوری

۱۲۷,۷۵۰,۰۰۰ ریال
مبلمان حصیری بالکن شیپوری مبلمان حصیری بالکن شیپوری یکی از انواع پر فروش مبلمان حصیری در ایران می باشد. طراحان

مبلمان فضای باز حصیری گل یخ

۱۲۸,۱۵۰,۰۰۰ ریال
مبلمان فضای باز حصیری گل یخ مبلمان فضای باز حصیری گل یخ یکی از انواع پر فروش مبلمان حصیری در

صندلی ویلایی

صندلی ویلایی معمولا از جنس فلزی است و شما می توانید با بالش ها و پشتی هایی که روی آن ها قرار می دهید؛ بین صندلی ویلایی و فضای باز اطراف هماهنگی به وجود آورید. صندلی ویلایی برای محیط هایی مانند کناره استخر بسیار مناسب هستند. همچنین می توانید از این صندلی ها در ایوان ویلای خود استفاده کنید و یک میز برای عصرانه خوردن داشته باشید. خوردن میان وعده در ایوان بسیار لذت بخش است؛ به خصوص اگر نمای رو به روی شما منظره دلخواهتان باشد. اگر صندلی ویلایی در کنار مبلمان ویلایی و تاب مورد استفاده قرار بگیرند، می توانند دکوراسیون ویلای شما را به بهترین نحو بیارایند.

ست حصیری شاه پسند

۱۹۷,۰۰۰,۰۰۰ ریال
ست حصیری شاه پسند ست حصیری شاه پسند یکی از انواع پر فروش مبلمان حصیری در ایران می باشد. طراحان

مبلمان بالکن حصیری ارغوان

۱۲۸,۳۵۰,۰۰۰ ریال
مبلمان بالکن ارغوان این مبلمان یکی از انواع پر فروش مبلمان حصیری در ایران است. در طراحی مبلمان بالکن ارغوان

مبلمان روف گاردن حصیری مگنولیا

۱۵۳,۵۰۰,۰۰۰ ریال
مبلمان روف گاردن حصیری مگنولیا مبلمان روف گاردن حصیری مگنولیا یکی از انواع پر فروش مبلمان حصیری در ایران می

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *