وبلاگ

میز و صندلی آلومینیومی

میز و صندلی آلومینیومی

میز و صندلی آلومینیومی

میز و صندلی آلومینیومی و مبلمان هایی که جنس آلومینیومی دارند؛ مناسب و مقاوم در برابر شرایط جوی می باشند و یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در آب و هوای گرم و آفتابی و حتی برف و بارانی محسوب می شوند. چرا که جنس میز و صندلی آلومینیومی باعث می شود در مقابل زنگ زدگی مقاوم باشند و تا سال های سال نیاز به تعویض یا رنگ کاری سرویس نشیمن خود نداشته باشید.

میز و صندلی آلومینیومی

ساخت میز و صندلی آلومینیومی

آلیاژ آلومینیوم ، ماده ای بسیار با دوام برای مبلمان فضاهای بیرونی است. مبلمان آلومینیومی، طی یک فرآیند دقیق ساخته می شوند. آلومینیوم مذاب را در قالب هایی با طراحی خاصی ریخته می شود و پس از آن قطعات مختلف با ظرافت به یکدیگر وصل می شوند. حاصل این تکنیک، محصولی با سازگاری بالا و طرح های پیچیده و ظریف است.

آلیاژ آلومینیوم دارای یک پوشش پودری جلا دهنده است که باعث افزایش مقاومت میز و صندلی آلومینیومی در برابر خش می شود. رنگ سیاه این محصول، در بین مردم جا بازکرده است، اما در رنگ های متنوع دیگری نیز عرضه می شود.

مبلمان آلومینیومی آزالیا دسته دار

۴۳,۸۵۰,۰۰۰ ریال۲۲۱,۶۹۰,۰۰۰ ریال
مبلمان آلومینیومی آزالیا دسته دار در ست های مختلف   مبلمان آلومینیومی آزالیا دسته دار یک از مدل های پرفروش.

مبلمان فضای باز آلومینیوم کاغذی

۴۲,۴۹۰,۰۰۰ ریال۲۱۴,۸۹۰,۰۰۰ ریال
مبلمان فضای باز آلومینیوم کاغذی در ست های مختلف   مبلمان فضای باز آلومینیوم کاغذی دسته دار یک از مدل

ویلا مبل آلومینیومی کاج

۵۸,۴۱۰,۰۰۰ ریال۲۴۸,۶۷۰,۰۰۰ ریال
ویلا مبل آلومینیومی کاج در ست های مختلف   ویلا مبل آلومینیومی کاج یک از مدل های بسیار راحت و

استفاده از میز و صندلی آلومینیومی

مبلمان فضای باز آلومینیومی بدون تشک و کوسن، نمایی زیبا اما ساده در کنار باغچه سرسبز و گل های رنگارنگ، خلق می کنند. استفاده از تشک و کوسن، در کنار ایجاد راحتی بیشتر، به سرویس مبلمان شما رنگ می دهد. آلیاژ آلومینیوم، هرگز زنگ نمی زند و به همین دلیل متریالی کاملا مناسب برای آب و هوای مرطوب است. حتی می توانید آن را زیر برف و باران رها کنید، بدون اینکه آسیب ببیند.

در هوای گرم نیز عکس العمل خوبی دارد و نسبت به مبلمان آهنی، گرمای کمتری جذب می کند. برای پاک کردن این صندلی ها، کافی است که آن ها را با شیلنگ، آب پاشی کنید تا تار عنکبوت و کثیفی ها جدا شوند. برای رفع چرک های بدقلق، از اسفنج و آب صابون استفاده کنید. موقع نظافت مبلمان با این روش های ساده، نگران صدمه دیدن مبلمان نباشید.

همه قسمت های میز و صندلی آلومینیومی از یک تکه فلز محکم و با دوام ساخته شده است و به همین دلیل خم نمی شود و تاب بر نمی دارد. میز و صندلی آلومینیومی آنقدر سنگین هستند که در اثر باد یا برخورد به آن ها به زمین نیفتند؛ اما وزن آن ها آنقدر زیاد نیست که غیر قابل حمل باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *